Costa Rica SHB EP Los Santos - Las Lobelias (1kg)

3 + 1
Značka: BotaCoffee
979 Kč 874 Kč bez DPH 979 Kč / 1 kg
Vyprodáno
Mletí kávy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Akce 3+1 zdarma

Objednejte v období od 20. do 25. června čtyři libovolná balení kávy a tu nejlevnější z nich budete mít zdarma. Akce platí na všechnu čerstvě praženou kávu BotaCoffee.

Tato káva svou ovocnou vůní připomíná sladké peckovité ovoce. V chuti ucítíte střední lísko-ořechovou hořkost, která je doplněna střední sladkostí a nádechem mléčné čokolády. Tóny bobulovitého ovoce tu doplňuje decentní citrusová acidita.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezi pobřežím Tichého oceánu, Central Valley a vrcholky hor centrálního pohoří se nachází majestátné hory Tarrazu. Tarrazu je jednou ze světově nejproslulejších oblastí, kde se pěstuje káva. Říká se jí tu území svatých a ve výškách 1200 až 2000 m.n.m. se tu pěstuje nejlepší Strictly Hard Bean káva na Costarice. Díky bohaté sopečné půdě, perfektní kombinaci slunečního svitu, teploty a srážek se tu pěstuje Arabika proslulá svou jemnou a hladkou aciditou. Chuťově bohaté odrůdy Caturra a Catuai tu pěstují převážně drobní farmáři pod korunami tropických stromů.

Tuto kávu vypěstovali farmáři sdružení do družstva Coopelibertad R.L., které bylo založeno v roce 1961. Klade si za cíl umožnit zemědělcům dosahovat lepších výsledků, poskytnout jim přístup k informacím a odbytu a podporovat udržitelné pěstování kávy zaměřené na úsporu vody a elektřiny a používání organických hnojiv.

Země: Costa Rica
Region: Tarrazu
Odrůda: Caturra, Catuai
Kvalita: SHB EP
Způsob zpracování: Mokrou cestou (washed)

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva z Ameriky - pražírna kávy BotaCoffee
Záruka: 1 rok
Množství: 1 kg
Odrůda kávy: Arabica
Země původu: Kostarika
Zpracování kávy: Washed
? Vůně před zalitím: Svěží, květová.
Vůně po zalití: Ovocná, peckovité ovoce.
? Chuť: Střední lísko-ořechová hořkost, střední sladkost, mléčná čokoláda, bobulovité ovoce, decentní citrusová acidita.
? Dochuť: Mléčná čokoláda, bobulovité ovoce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce: BotaCoffee s.r.o.
Ant. Procházky 23/24
62300 Brno
Czechia