Zákaznická podpora: +420 773 229 042 info@botacoffee.cz

  O nás

  Jsme výrobci zaměření na kvalitu

  • Jsme čeští výrobci, veškerou kávu máme skladem - zelenou (nepraženou).
  • Kávu máme v nejvyšší dostupné kvalitě. Naším cílem je být nejkvalitnější, ne nejlevnější.

  Čerstvěji to už nejde

  • Pražíme až na základě Vaší objednávky. Káva chutná nejlépe mezi 3. až 30. dnem po pražení, přičemž kolem 14. dne po upražení je považována za nejlepší. Díky tomu, že upraženou kávu ihned odesíláme, dostane se k Vám káva 1. - 3. den po upražení. Kávu v žádném případě nepražíme předem do zásoby. U každého balení kávy samozřejmě najdete datum pražení.
  • Používáme speciální obaly s jednocestným ventilkem a zipem. Díky jednocestnému ventilku můžeme kávu zabalit ihned po upražení. Běžně to není možné, protože káva produkuje prvních pár dní po upražení CO2. Pokud bychom ji bez ventilku ihned zabalili, obal by se nafoukl a explodoval. Jednocestný ventilek zajišťuje, aby mohl oxid uhličitý vycházet ven. Přitom se dovnitř nedostává kyslík, který by působil její zvětrávání a oxidaci. Díky zipu můžete sáček opětovně uzavřít a káva Vám déle zůstane krásně voňavá a chutná.

  Máme přes 2650 výdejních míst

  • Zboží si můžete osobně vyzvednout po celé České a Slovenské republice u našich smluvních partnerů. Více informací najdete v informacích o dopravě.

  Doprava již od 69 Kč. Zdarma při objednávce nad 1000 Kč

  • Chcete mít kávu vždy čerstvou a nechcete kupovat do zásoby? U nás můžete. Za objednávku nad 500 Kč zaplatíte jen 69 Kč za doručení až domů. Zasíláme i do zahraničí.

  Kávovary a mlýnky s jasným původem, záručním i pozáručním servisem

  • Veškeré kávovary a mlýnky máme výhradně od oficiálních distributorů. U nás nenajdete žádné šedé dovozy ani neoriginální zboží.
  • Díky naší spolupráci s oficiálními distributory Vám můžeme nabídnout jak záruční, tak i pozáruční servis. Servis zajišťuje přímo oficiální distribuce, popřípadě Philips ČR (v případě jejich produktů).

  Pro stálé zákazníky až 10% sleva