Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1980 hodnocení
5
1944x
4
21x
3
8x
2
2x
1
5x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Výpis hodnocení

KP Avatar autora Kateřina Pospíšilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.8.2019
Nakupuji zde tradičně pro organizaci a od nikoho jiného kávu ani nekupujeme. Nějaké máme vyzkoušené, pokaždé zkusíme nějaký nový produkt. Rychlost mezi objednáním a doručením je perfektní, upražení vždycky přesně takové, jak psáno.
PV Avatar autora Pavel Vaněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.8.2019
Výběr káv, komunikace, pražení až po objednávce a následné bleskové odeslání -> stále naprostá špička v ČR.
OT Avatar autora Ondrej Tunega Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.8.2019
Super
HS Avatar autora Hana Syslová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.8.2019
Velice
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.8.2019
+ Vynikající pražírna
+ Výběr, kvalita i popisky káv
+ Výběr a kvalita sortimentu k přípravě kávy
+ Rychlost dodání
+ Přehlednost obchodu
+ Věrnostní program

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za krásné hodnocení.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 10.8.2019
Bohužel, délka dodání se prodloužila na 10 dní kvůli tomu, že zboží nebylo na skladě, ale obchod se omluvil a napsal zprávu, že se bude snažit dodat zboží co nejdříve. Byl to dárek, oslavenec musel čekat, takže to trošku zamrzelo.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Omlouváme se za zdržení, objednávala jste 2 ks a skladem byl jen 1 ks a druhý jsme museli objednat od dodavatele, proto se bohužel termín dodání tak natáhl.
TB Avatar autora Tomáš Bartoň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.8.2019
5*, jako vždy, není co dodat ;-)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.8.2019
+ rychlost

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení.
PM Avatar autora Pavel Michna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.8.2019
Rychlé vyřízení objednávky i dodání.
KH Avatar autora Karel Hasman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.8.2019
OK
MS Avatar autora Magdalena Strnkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2019
Jsem spokojená a doporucuji
T Avatar autora Tereza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.7.2019
Vše v pořádku
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.7.2019
Max.spokojenost.Rychlé dodání,káva výborná.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 0 z 5 hvězdiček. | 29.7.2019
spolehlivost rychlost dodání kvalita produktu komunikace
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení.
JH Avatar autora Jan Hejl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2019
Spokojen.
IB Avatar autora Ivana Bártová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2019
jsem spokojená,rychlé vyřízení obj,vše bez problémů
EO Avatar autora Ela Otyepkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.7.2019
Spokojenost rychlý nákup!!!
JD Avatar autora Jiří Doležel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2019
Rychlé vyřízení objednávky. Spokojenost maximální!!!
PO Avatar autora Pavel Opočenský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2019
Káva vždy čerstvá, voňavá bez rozlámaných a napadených zrn. Velký výběr výborná chuť. Každý si vybere z nabízeného množství.Rychlost dodání, bezvadná komunikace.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.7.2019
+ Rýchle dodanie
+ Platba online kartou
+ Doprava zdarma nad určitú sumu.

Obchod som si vybral na základe mnoho pozitívnych recenzií a neľutujem. Určite doporučujem.
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za krásné hodnocení i doporučení.

Ovládací prvky výpisu

1989 položek celkem