Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1980 hodnocení
5
1944x
4
21x
3
8x
2
2x
1
5x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Výpis hodnocení

S Avatar autora Stanislava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2019
rychle doručení, výborná káva
ET Avatar autora Eliška Tesařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2019
Spolehlivý, s kvalitním zbožím, rychlá služba, výborná káva.
PB Avatar autora Petr Brázda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2019
Rychlé, levné a chutné ... doporučuju!
AO Avatar autora Aleš Onderek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2019
Výborná káva, rychlé doručení, vstřícné jednání. Doporučuji všem!!!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.9.2019
+ rychlost, spolehlivost

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení.
ZP Avatar autora Zbyněk Prouza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.9.2019
Pokaždé perfektní.Jsme spokojeni!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.9.2019
Nejlepší káva!
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme :)
JT Avatar autora Jitka Terčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2019
Rychlé dodání, výborná kvalita výrobků, naprostá spokojenost .
PF Avatar autora Peter Ferenčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2019
Spokojnosť
SH Avatar autora Slavomír Holubec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.9.2019
Velmi spokojen , vše jak má být.
LV Avatar autora Ludmila Vašinková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.9.2019
Super, vše ok
PK Avatar autora Petr Kostka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.9.2019
se vším jsem spokojený, mohu jen doporučit
JH Avatar autora Jana Hrušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.9.2019
Ano, jsme spokojena :-)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.9.2019
+ Rychlé vyřízení objednávky a odeslání. Slíbený termín dodržen.

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení.
DV Avatar autora Dana Vodičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.9.2019
spokojenost
MF Avatar autora Martin Fontányi Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.9.2019
Maximálna spokojnosť.
Avatar autora Milan Šírek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.9.2019
rychlé vyřízení
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.9.2019
nákup proběhl v naprosté spokojenosti.
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.9.2019
+ Rychle
+ Prehledne
+ Prazene na zakazku, vzdy cerstve

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení.
JK Avatar autora Josef Kusek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.9.2019
Super.

Ovládací prvky výpisu

1989 položek celkem