Fellow Stagg EKG Kettle Blue/Wood

4 799 Kč 3 966 Kč bez DPH
Na dotaz
Vrácení až do 90 dnů ?
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Fellow nabízí designově velmi povedenou konvici Stagg EKG nově v elegantní tmavě modré barvě a s dřevěnou rukojetí. Kromě jemného a moderního vzhledu (který získal ocenění Red Dot), je její velkou předností i tzv. "husí krk", díky jehož jemné výlevce lze vodu nalévat s téměř dokonalou přesností.
Hlavní lahůdkou je přesná volba teploty ohřevu vody a udržování této teploty. Jako zapálení milovníci kávy oceníte i zabudované stopky, kterými můžete změřit přesný čas přípravy vašeho oblíbeného nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobci Fellow nepřehánějí, když o konvici říkají, že její velká síla spočívá v minimalistickém, ale esteticky výjimečném provedení, které vás zkrátka dostane. Samotná příprava kávy v konvici Stagg EKG je podpořena několika důležitými funkcemi. Předně nabízí možnost zvolit si požadovanou teplotu přípravy nápoje v rozpětí od 40 do 100 °C na LCD displeji s vysokým rozlišením, kde lze navíc zvolit mezi zobrazením v Celsiově či ve Fahrenheitově teplotní stupnici. Konvice pracuje s výkonem 1200 W, a proto se pyšní i velmi rychlým ohřevem vody. V neposlední řadě můžete využít funkce HOLD, po jejímž aktivování bude teplota udržována až po 60 minut.

Finální podávání nápoje je navíc usnadněno speciálně vyváženou dřevěnou rukojetí, díky níž se s konvicí snadněji manipuluje, a "husím krkem", který zajišťuje precizní a přesné nalévání.

V roce 2018 vyhrála konvice Stagg EKG prestižní designovou soutěž Red Dot Design Award za skvělý design a inovaci.

Naše zkušenosti s konvicí Fellow Stagg EKG
Při našem testování v BotaCoffee nás hned na první pohled velmi příjemně překvapil materiál konvice a jeho "sametovost" na dotek. Samotné nastavení teploty se provádí otočným kolečkem a je opravdu snadné a intuitivní. Použití stopek se taktéž provádí stiskem tlačítka. Perfektní je možnost udržování zvolené teploty, která funguje velmi spolehlivě, a to i když do konvice přidáte další vodu, protože konvice ji velmi rychle dohřeje. Při samotném udržování teploty nás potěšilo pozvolné nahřívání. U konkurenčních konvic jsme se často setkali s tím, že při udržování teploty konvice na malý okamžik "sepnula" topení naplno a byl slyšet typický zvuk zapnutí rychlovarné konvice. U konvice Stagg EKG je to očividně řešeno jinak; konvice vodu pravděpodobně dohřívá se snížením výkonem, takže nedochází k drobnému "přestřelení" udržované teploty. Samotné nalévání je bezvadné: konvice se drží velmi dobře a můžete ji uchopit i vícero způsoby. Za nás se jedná o skvělou konvici, a to jak designově, tak především funkčně. Trošku nás mrzí poměrně vysoká cena, ale kvalitativní rozdíl oproti jiným levnějším konvicím je opravdu zřetelný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konvice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.274 kg
Materiál: tělo konvice vyrobeno z nerezové oceli, spodní část z plastu a rukojeť ze dřeva
Barva: Matná tmavě modrá
Objem: 900 ml
Příkon: 1200 W
Rozměry: 29,2 cm x 17,1 cm x 20,3 cm
Teplotní rozpětí: 40–100 °C
Udržování teploty po dobu: 60 minut
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: