Fellow Corvo EKG Kettle Black

4 260 Kč 3 521 Kč bez DPH
Do týdne
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Možnosti doručení

Seznamte se s Fellow Corvo EKG, dokonale vyladěnou elektrickou rychlovarnou konvicí. Kromě moderního minimalistického vzhledu je její hlavní předností přesná volba teploty ohřevu vody a udržování této teploty. Ohřev vody o objemu až 900 ml v Corvo EKG je opravdu rychlý díky výkonu 1200 W. Jako milovníci kávy či čaje oceníte i zabudované stopky, kterými můžete změřit přesný čas přípravy vašeho oblíbeného nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobci Fellow nepřehánějí, když o konvici říkají, že její velká síla spočívá v minimalistickém, ale esteticky výjimečném provedení, které vás zkrátka dostane. Samotná příprava kávy nebo čaje s konvicí Corvo EKG je podpořena několika důležitými funkcemi. Předně nabízí možnost zvolit si požadovanou teplotu přípravy nápoje v rozpětí od 40 do 100 °C na LCD displeji s vysokým rozlišením, kde lze navíc zvolit mezi zobrazením v Celsiově či ve Fahrenheitově teplotní stupnici. Konvice pracuje s výkonem 1200 W, a proto se pyšní i velmi rychlým ohřevem vody. V neposlední řadě můžete využít funkce HOLD, po jejímž aktivování bude teplota udržována až po 60 minut. Po 15 minutách v pohotovostním režimu se konvice sama vypne.

Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli pokryté potravinářsky nezávadnou matnou černou barvou. Manipulaci navíc usnadňuje speciálně vyvážená plastová rukojeť, která poskytuje protiváhu a lepší stabilitu při nalévání.

Naše zkušenosti s konvicí Fellow Corvo EKG
Konvice Fellow Corvo EKG má oproti modelu Fellow Stagg EKG univerzálnější využití díky rychlejšímu nalévání. Skvěle se hodí na přípravu čaje díky přesnému nastavení teploty podle druhu čaje, který připravujete. Při našem testování v BotaCoffee nás hned na první pohled velmi příjemně překvapil materiál konvice a jeho "sametovost" na dotek. Samotné nastavení teploty se provádí otočným kolečkem a je opravdu snadné a intuitivní. Použití stopek se taktéž provádí stiskem tlačítka. Perfektní je možnost udržování zvolené teploty, která funguje velmi spolehlivě, a to i když do konvice přidáte další vodu, protože konvice ji velmi rychle dohřeje. Při samotném udržování teploty nás potěšilo pozvolné nahřívání. U konkurenčních konvic jsme se často setkali s tím, že při udržování teploty konvice na malý okamžik "sepnula" topení naplno a byl slyšet typický zvuk zapnutí rychlovarné konvice. U konvice Corvo EKG je to očividně řešeno jinak; konvice vodu pravděpodobně dohřívá se snížením výkonem, takže nedochází k drobnému "přestřelení" udržované teploty. Samotné nalévání je bezvadné: konvice se drží velmi dobře a můžete ji uchopit i vícero způsoby. Za nás se jedná o skvělou konvici, a to jak designově, tak především funkčně. Její cena je sice vyšší, ale kvalitativní rozdíl oproti jiným levnějším konvicím je opravdu zřetelný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konvice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.274 kg
Materiál: tělo konvice vyrobeno z nerezové oceli, spodní část a vyvážená rukojeť z plastu
Barva: Matná černá
Objem: 900 ml
Příkon: 1200 W
Rozměry: 29,2 cm x 17,1 cm x 20,3 cm
Teplotní rozpětí: 40–100 °C
Udržování teploty po dobu: 60 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: