Gaggia Cadorna Style

12 492 Kč 10 324 Kč bez DPH
Odešleme do 24-48 hodin
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
6.2.2023
Možnosti doručení

Prvotřídní italský automatický kávovar Gaggia. Tato kompaktní verze z řady kávovarů Gaggia Cadorna je určena pro méně náročné uživatele. Kávovar ovšem neztrácí nic ze své preciznosti a na dosah ruky tak máte dokonalé ristretto, espresso, espresso lungo, americano a další. S pomocí plastového Panarella vykouzlíte snadno mléčnou pěnu a svůj rejstřík tak obohatíte o další kávy, jako cappuccino a latte. Můžete si nastavit 4 uživatelské profily a máte 5 možností nastavení pro dokonalé espresso.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický kávovar Gaggia Cadorna Style je navržený tak, aby se přizpůsobil Vaším potřebám, je jednoduchý ale dostatečně podrobný a intuitivně Vás provede všemi funkcemi. Vše si přehledně nastavíte na širokém barevném displeji s podsvícenými tlačítky.

Mléko můžete napěnit pomocí černé plastové trysky Panarello. Keramický mlýnek je tichý a přesný. Své espresso můžete nastavit od nejjemnějšího mletí pro silnou chuť až pro nejhrubší kávu pro lehčí nápoj. Dávkovač kávy je odnímatelný a tak umožňuje důkladné čištění, jelikož ho lze snadno umýt.

U připravované kávy je možné nastavit množství vody, sílu kávy, teplotu spařováni. Takto nastavený nápoj si můžete snadno uložit do jednoho ze čtyř uživatelských profilů. Při každém dalším použití je najdete přesně tak, jak jste je naprogramovali.

S kávovarem Gaggia Cadorna Style můžete připravit nápoje jako espresso, ristretto a to i do dvou hrníčků zároveň. Při přípravě doubleshotu, nebo kávy do dvou hrníčků, kávovar namele a připraví dvě kávy po sobě. 

Kávovar umožňuje nastavení čtyř uživatelských profilů pro přizpůsobení a zapamatování všech dostupných nápojů podle preferencí. Při každém dalším použití je najdete přesně tak, jak jste je naprogramovali.

Varianta Style má výšku pouhých 34 cm a není tu tedy výsuvný tácek pro šálky na espresso, jako u ostatních kávovarů této řady. Hlavice kávovaru je posuvná a umožňuje použití šálků velkých 70 - 115 mm.

Mléko můžete napěnit pomocí plastová trysky Panarello, s takto napěněným mlékem můžete kouzlit latte art. Takto snadno rozšíříte paletu nápojů, které s kávovarem Gaggia Cadorna Style můžete připravit.

Kávu Vám čerstvě namele tichý a přesný keramický mlýnek, který nabízí 10 stupňů nastavení hrubosti. Své espresso tak můžete nastavit od nejjemnějšího mletí pro silnou chuť až pro nejhrubší kávu pro lehčí nápoj. Také je tu otvor pro nasypání již namleté kávy, což se hodí například, když chcete připravit bezkofeinovou kávu, takže nemusíte složitě vyprazdňovat celou nádobu na zrnkovou kávu.

Zásobník na vodu má objem 1,5 litru, vkládá se z přední strany a pokud voda dochází, kávovar Vás sám upozorní.  Taktéž Vás upozorní, že je potřeba dosypat čerstvou kávu, nebo vyčistit spařovací jednotku. Kávové puky padají do odpadní nádoby, která pojme až deset puků. Tácek pro odkapanou vodu (Drip tray) má indikátor pro vyprázdnění, takže by se nemělo stát, že by Vám přetekl. Spařovací jednotku lze snadno umýt, jelikož je odnímatelná.

Na horní ploše před mlýnkem můžete nechat vyhřát své hrníčky. Gaggia Cadorna Style má také Stand By režim, který lze nastavit od 15 minut do 3 hodin do vypnutí kávovaru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické Espresso Kávovary
Hmotnost: 10 kg
Uživatelské rozhraní: Barevný TFT display s podsvícenými tlačítky
Výběr jazyků: 17
Uživatelské profily: 4
Mléko / pára: Integrovaná karafa
Nastavitelná výška nádobí: 70 - 115 mm
Keramický mlýnek: ano
Nastavitelná hrubost mletí: 10 stupňů
Nastavitelná síla kávy (Optiaroma): 5 stupňů
Ristretto: ano
Espresso: ano
Espresso lungo / Café lungo: ano
Americano: ano
Café cortado: ne
Cappuccino: ne
Cappuccino XL: ne
Latte macchiato: ne
Latte macchiato XL: ne
Mléčná pěna: ne
Flat white: ne
Café au lait: ano
Horká voda: ano
Pára: ano
Tlak: 15 barů
Předspaření: ano
Nastavitelná velikost kávy: ano
Nastavitelná teplota kávy: ano
Kapacita zásobníku na vodu: 1.5 l
Mléko: černé plastové Panarello
Kapacita zásobníku na kávu: 300 g
Kapacita zásobníku odpadní kávy: 10 porcí
Automatické čištění: ano
Čištění mléčných cest: ano
Odvápnění: ano
Rozměry kávovaru (š x v x h): 26 x 34 x 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: