Gaggia Cadorna Style

11 990 Kč –2 %
Gaggia Cadorna Style čelní pohled
11 990 Kč –2 % 11 654 Kč 9 631 Kč bez DPH 11 654 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Vrácení až do 90 dnů ?
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Prvotřídní italský automatický kávovar Gaggia. Tato kompaktní verze z řady kávovarů Gaggia Cadorna je určena pro méně náročné uživatele. Kávovar ovšem neztrácí nic ze své preciznosti a na dosah ruky tak máte dokonalé ristretto, espresso, espresso lungo, americano a další. S pomocí plastového Panarella vykouzlíte snadno mléčnou pěnu a svůj rejstřík tak obohatíte o další kávy, jako cappuccino a latte. Můžete si nastavit 4 uživatelské profily a máte 5 možností nastavení pro dokonalé espresso.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický kávovar Gaggia Cadorna Style je navržený tak, aby se přizpůsobil Vaším potřebám, je jednoduchý ale dostatečně podrobný a intuitivně Vás provede všemi funkcemi. Vše si přehledně nastavíte na širokém barevném displeji s podsvícenými tlačítky.

Mléko můžete napěnit pomocí černé plastové trysky Panarello. Keramický mlýnek je tichý a přesný. Své espresso můžete nastavit od nejjemnějšího mletí pro silnou chuť až pro nejhrubší kávu pro lehčí nápoj. Dávkovač kávy je odnímatelný a tak umožňuje důkladné čištění, jelikož ho lze snadno umýt.

U připravované kávy je možné nastavit množství vody, sílu kávy, teplotu spařováni. Takto nastavený nápoj si můžete snadno uložit do jednoho ze čtyř uživatelských profilů. Při každém dalším použití je najdete přesně tak, jak jste je naprogramovali.

S kávovarem Gaggia Cadorna Style můžete připravit nápoje jako espresso, ristretto a to i do dvou hrníčků zároveň. Při přípravě doubleshotu, nebo kávy do dvou hrníčků, kávovar namele a připraví dvě kávy po sobě. 

Kávovar umožňuje nastavení čtyř uživatelských profilů pro přizpůsobení a zapamatování všech dostupných nápojů podle preferencí. Při každém dalším použití je najdete přesně tak, jak jste je naprogramovali.

Varianta Style má výšku pouhých 34 cm a není tu tedy výsuvný tácek pro šálky na espresso, jako u ostatních kávovarů této řady. Hlavice kávovaru je posuvná a umožňuje použití šálků velkých 70 - 115 mm.

Mléko můžete napěnit pomocí plastová trysky Panarello, s takto napěněným mlékem můžete kouzlit latte art. Takto snadno rozšíříte paletu nápojů, které s kávovarem Gaggia Cadorna Style můžete připravit.

Kávu Vám čerstvě namele tichý a přesný keramický mlýnek, který nabízí 10 stupňů nastavení hrubosti. Své espresso tak můžete nastavit od nejjemnějšího mletí pro silnou chuť až pro nejhrubší kávu pro lehčí nápoj. Také je tu otvor pro nasypání již namleté kávy, což se hodí například, když chcete připravit bezkofeinovou kávu, takže nemusíte složitě vyprazdňovat celou nádobu na zrnkovou kávu.

Zásobník na vodu má objem 1,5 litru, vkládá se z přední strany a pokud voda dochází, kávovar Vás sám upozorní.  Taktéž Vás upozorní, že je potřeba dosypat čerstvou kávu, nebo vyčistit spařovací jednotku. Kávové puky padají do odpadní nádoby, která pojme až deset puků. Tácek pro odkapanou vodu (Drip tray) má indikátor pro vyprázdnění, takže by se nemělo stát, že by Vám přetekl. Spařovací jednotku lze snadno umýt, jelikož je odnímatelná.

Na horní ploše před mlýnkem můžete nechat vyhřát své hrníčky. Gaggia Cadorna Style má také Stand By režim, který lze nastavit od 15 minut do 3 hodin do vypnutí kávovaru.

Cadorna Style je lehký kompaktní model série Cadorna, který ocení především zájemci o kávovar s excelentním poměrem ceny vůči výkonu. Přístroj nabízí 6 předprogramovaných nápojů s možností dodatečného nastavení dávky, aroma, teploty a poměru vody, přičemž nechybí ani parní tryska Panarello pro snadné a rychlé pěnění mléka. Samozřejmostí je automatický čistící cyklus včetně odvápnění, rychloohřevný nerezový bojler a možnost použití předem namleté kávy. Ovládání kávovarů Cadorna probíhá pomocí barevného TFT displeje s pohodlnými podsvícenými tlačítky, pomocí kterých se uživatel pohybuje v přehledném uživatelském rozhraní s možností uložení až čtyř profilů. Za zmínku kromě toho stojí též vysoce přesný a hygienický keramický mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí a plně vyjímatelná centrální jednotka.


Specifikace kávovaru:
 

Rozměry v mm (šířka/výška/hloubka): 260 x 345 x 440
Váha: 8,7 kg
Povrchový materiál: ABS plast + nerez
Barva: černá
Napětí: 230 V / 50 Hz
Příkon: 1900 W
Displej: barevný TFT
Ovládání: podsvícená tlačítka
Bojler: nerez, rychloohřevný
Mlýnek: keramický
Vyjímatelná centrální jednotka: ano
Nastavitelnost hrubosti mletí: 10 stupňů hrubosti
Nastavitelnost síly kávy: 5 úrovní (Optiaroma)
Nastavitelná teploty kávy: ano, 3 úrovně
Nastavitelný poměr vody, mléka: ano
Parní tryska: Panarello
Materiál parní trysky: ABS plast
Funkce předspaření: ano
Možnost použití předem mleté kávy: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 300 g
Kapacita vodní nádržky: 1,5 l
Kapacita odpadního zásobníku: 10 porcí
Nastavitelná výška výdejní jednotky: 70 – 115 mm
Automatické čištění: ano
Kompatibilita s vodními filtry: Intenza+
Spotřeba v úsporném režimu: <1 W
Tlak čerpadla: 15 barů
Počet předprogramovaných nápojů: 6
Počet uživatelských profilů: 4
Česká lokalizace: ano 

Výběr nápojů:
Ristretto: ano
Espresso: ano
Espresso lungo: ano
Café crema: ano
Americano: ano
Café cortado: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Cappuccino: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Cappuccino XL: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Latte Macchiato: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Latte Macchiato XL: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Flat white: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Café au lait: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Horká voda: ano 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické Espresso Kávovary
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: