Gaggia Cadorna Plus

13 487 Kč –3 %
Gaggia Cadorna Plus - čelní pohled
13 487 Kč –3 % 12 989 Kč 10 735 Kč bez DPH
Skladem (externí sklad, odešleme do 24 hodin) (2 ks)
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Prvotřídní italský automatický kávovar Gaggia. Je určen pro náročné uživatele, kteří buď pijí kávu bez mléka, nebo chtějí mít napěňování mléka plně pod svou kontrolou. Na jedno tlačítko připravíte 6 nápojů: ristretto, espresso, espresso lungo, káva, americano, horká voda. Své espresso můžete vyladit pomocí 5 různých nastavení. Vše pohodlně nastavíte na barevném displeji, který Vás provede i v českém jazyce. Kávovar si pamatuje nastavení nápojů pro 4 uživatelské profily.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický kávovar Gaggia Cadorna Plus je navržený tak, aby se přizpůsobil Vaším potřebám, je jednoduchý ale dostatečně podrobný a intuitivně Vás provede všemi funkcemi. Vše si přehledně nastavíte na širokém barevném displeji s podsvícenými tlačítky.

U připravované kávy je možné nastavit množství vody, sílu kávy, teplotu spařováni. Takto nastavený nápoj si můžete snadno uložit do jednoho ze čtyř uživatelských profilů. Při každém dalším použití je najdete přesně tak, jak jste je naprogramovali.

S kávovarem Gaggia Cadorna Plus můžete připravit nápoje jako espresso, ristretto a to i do dvou hrníčků zároveň. Při přípravě doubleshotu, nebo kávy do dvou hrníčků, kávovar namele a připraví dvě kávy po sobě.

Kávovar umožňuje nastavení čtyř uživatelských profilů pro přizpůsobení a zapamatování všech dostupných nápojů podle preferencí. Při každém dalším použití je najdete přesně tak, jak jste je naprogramovali.

Varianta Plus má standardní výšku 38 cm jako plnoautomatické stroje této řady a nepostrádá výsuvný tácek pro šálky na espresso.

Mléko můžete napěnit pomocí nerezové trysky Panarello, s takto napěněným mlékem můžete kouzlit latte art. Takto snadno rozšíříte paletu nápojů, které s kávovarem Gaggia Cadorna Plus můžete připravit.

Kávu Vám čerstvě namele tichý a přesný keramický mlýnek, který nabízí 10 stupňů nastavení hrubosti. Své espresso tak můžete nastavit od nejjemnějšího mletí pro silnou chuť až pro nejhrubší kávu pro lehčí nápoj. Také je tu otvor pro nasypání již namleté kávy, což se hodí například, když chcete připravit bezkofeinovou kávu, takže nemusíte složitě vyprazdňovat celou nádobu na zrnkovou kávu.

Zásobník na vodu má objem 1,5 litru, vkládá se z přední strany a pokud voda dochází, kávovar Vás sám upozorní.  Taktéž Vás upozorní, že je potřeba dosypat čerstvou kávu, nebo vyčistit spařovací jednotku. Kávové puky padají do odpadní nádoby, která pojme až deset puků. Tácek pro odkapanou vodu (Drip tray) má indikátor pro vyprázdnění, takže by se nemělo stát, že by Vám přetekl. Spařovací jednotku lze snadno umýt, jelikož je odnímatelná.

Na horní ploše před mlýnkem můžete nechat vyhřát své hrníčky. Gaggia Cadorna Plus má také Stand By režim, který lze nastavit od 15 minut do 3 hodin do vypnutí kávovaru.

Cadorna Plus je standardním zástupcem modelové série Cadorna disponující nerezovou parní tryskou Panarello pro snadné a rychlé pěnění mléka i bez jakýchkoliv baristických zkušeností. Přístroj nabízí 6 předprogramovaných nápojů s možností dodatečného nastavení dávky, aroma, teploty a poměru vody, přičemž nechybí ani automatický čistící a odvápňovací cyklus, rychloohřevný nerezový bojler, možnost použití předem namleté kávy a ukládání personalizovaných nápojů až do čtyř profilů. Za zmínku kromě toho stojí též vysoce přesný keramický mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí, plně vyjímatelná centrální jednotka a robustní barevný displej typu TFT s pohodlnými podsvícenými tlačítky

Specifikace kávovaru:

 

Rozměry v mm (šířka/výška/hloubka): 260 x 380 x 440
Váha: 9 kg
Povrchový materiál: ABS plast + nerez
Barva: černá
Napětí: 230 V / 50 Hz
Příkon: 1900 W
Displej: barevný TFT
Ovládání: podsvícená tlačítka
Bojler: nerez, rychloohřevný
Mlýnek: keramický
Vyjímatelná centrální jednotka: ano
Nastavitelnost hrubosti mletí: 10 stupňů hrubosti
Nastavitelnost síly kávy: 5 úrovní (Optiaroma)
Nastavitelná teplota kávy: ano, 3 úro vně
Nastavitelný poměr vody: ano
Parní tryska: Panarello
Materiál parní trysky: nerezová ocel
Funkce předspaření: ano
Možnost použití předem mleté kávy: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 300 g
Kapacita vodní nádržky: 1,5 l
Kapacita odpadního zásobníku: 10 porcí
Nastavitelná výška výdejní jednotky: 70 – 155 mm
Automatické čištění: ano
Kompatibilita s vodními filtry: Intenza+
Spotřeba v úsporném režimu: <1 W
Tlak čerpadla: 15 barů
Počet předprogramovaných nápojů: 6
Počet uživatelských profilů: 4
Česká lokalizace: ano

Výběr nápojů:
Ristretto: ano
Espresso: ano
Espresso lungo: ano
Café crema: ano
Americano: ano
Café cortado: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Cappuccino: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Cappuccino XL: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Latte Macchiato:  ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Latte Macchiato XL:  ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Flat white: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Café au lait: ne (lze připravit ručně s parní tryskou)
Horká voda: ano 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické Espresso Kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: