Gaggia Cadorna Milk

14 949 Kč 12 355 Kč bez DPH
Skladem (externí sklad, odešleme do 24 hodin) (9 ks)
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Prvotřídní italský automatický kávovar Gaggia se skleněnou karafou na mléko. Je určen pro méně náročné milovníky mléčných kávových nápojů. Na kávovaru můžete připravit 10 různých nápojů. Kávovar také nabízí 5 možností nastavení pro dokonalé espresso. Vše pohodlně nastavíte na barevném displeji, který Vás provede i v českém jazyce. Kávovar si pamatuje nastavení nápojů pro 4 uživatelské profily.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický kávovar Gaggia Cadorna Milk je navržený tak, aby se přizpůsobil Vaším potřebám, je jednoduchý ale dostatečně podrobný a intuitivně Vás provede všemi funkcemi. Vše si přehledně nastavíte na širokém barevném displeji s podsvícenými tlačítky.

U připravované kávy je možné nastavit množství vody, sílu kávy, teplotu spařováni, u mléčných nápojů také množství mléka. Takto nastavený nápoj si můžete snadno uložit do jednoho ze čtyř uživatelských profilů. Při každém dalším použití je najdete přesně tak, jak jste je naprogramovali.

S kávovarem Gaggia Cadorna Milk můžete připravit nápoje jako espresso, ristretto a to i do dvou hrníčků zároveň. Pro přípravu kávy do malých espresso hrníčků můžete vysunout speciální podnos, aby káva tekla přesně tam, kam má. Při přípravě doubleshotu, nebo kávy do dvou hrníčků, kávovar namele a připraví dvě kávy po sobě. 

Pro milovníky mléčných nápojů je připravena karafa na mléko, kterou stačí jen připojit hadičkou a můžete si vychutnat mléčné kávové nápoje jako cappuccino, latte macchiato a mnoho dalších. Hlavici  lze zasunout nahoru, takže můžete vložit až 14 cm vysoký hrnek. Nakonec doporučujeme nastavit rychlé očištění mléčných cest a karafu s mlékem můžete uložit zpět do lednice. 

Kávu Vám čerstvě namele tichý a přesný keramický mlýnek, který nabízí 10 stupňů nastavení hrubosti. Své espresso tak můžete nastavit od nejjemnějšího mletí pro silnou chuť až pro nejhrubší kávu pro lehčí nápoj. Také je tu otvor pro nasypání již namleté kávy, což se hodí například, když chcete připravit bezkofeinovou kávu, takže nemusíte složitě vyprazdňovat celou nádobu na zrnkovou kávu.

Zásobník na vodu má objem 1,5 litru, vkládá se z přední strany a pokud voda dochází, kávovar Vás sám upozorní. Taktéž Vás upozorní, že je potřeba dosypat čerstvou kávu, nebo vyčistit spařovací jednotku. Kávové puky padají do odpadní nádoby, která pojme až deset puků. Tácek pro odkapanou vodu (Drip tray) má indikátor pro vyprázdnění, takže by se nemělo stát, že by Vám přetekl. Spařovací jednotku lze snadno umýt, jelikož je odnímatelná.

Na horní ploše před mlýnkem můžete nechat vyhřát své hrníčky. Gaggia Cadorna Milk má také Stand By režim, který lze nastavit od 15 minut do 3 hodin do vypnutí kávovaru.

Cadorna Milk je nadstandardní model série Cadorna vybavený mléčným řešením CappinCup pro pohodlnou a rychlou tvorbu nadýcháné mléčné pěny stiskem jednoho tlačítka. Přístroj nabízí 10 předprogramovaných nápojů s možností dodatečného nastavení dávky, aroma, teploty a poměru vody. Samozřejmostí je automatický čistící cyklus včetně odvápnění s proplachem mléčných cest, rychloohřevný nerezový bojler a možnost použití předememleté kávy. Ovládání kávovarů Cadorna probíhá pomocí barevného TFT displeje s pohodlnými podsvícenými tlačítky, pomocí kterých se uživatel pohybuje v přehledném uživatelském rozhraní s možností uložení až čtyř profilů s recepty. Za zmínku kromě toho stojí též vysoce přesný keramický mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí a plně vyjímatelná centrální jednotka.

 

Specifikace kávovaru:

Rozměry v mm (šířka/výška/hloubka): 260 x 380 x 440
Váha: 9,3 kg
Povrchový materiál: ABS plast + nerez
Barva: černá
Napětí: 230 V / 50 Hz
Příkon: 1900 W
Displej: barevný TFT
Ovládání: podsvícená tlačítka
Bojler: nerez, rychloohřevný
Mlýnek: keramický
Vyjímatelná centrální jednotka: ano
Nastavitelnost hrubosti mletí: 10 stupňů hrubosti
Nastavitelnost síly kávy: 5 úrovní (Optiaroma)
Nastavitelná teploty kávy: ano, 3 úrovně
Nastavitelný poměr vody a mléka: ano
Mléčný systém: CappinCup
Funkce předspaření: ano
Možnost použití předem mleté kávy: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 300 g
Kapacita vodní nádržky: 1,5 l
Kapacita externí karafy na mléko: 0,5 l (sklo)
Kapacita odpadního zásobníku: 10 porcí
Nastavitelná výška výdejní jednotky: 70 – 145 mm
Automatické čištění: ano
Kompatibilita s vodními filtry: Intenza+
Spotřeba v úsporném režimu: <1 W
Tlak čerpadla: 15 barů
Počet předprogramovaných nápojů: 10
Počet uživatelských profilů: 4
Česká lokalizace: ano 

Výběr nápojů:
Ristretto: ano
Espresso: ano
Espresso lungo: ano
Café crema: ano
Americano: ne (lze připravit manuálně)
Café cortado: ne (lze připravit manuálně)
Cappuccino: ano
Cappuccino XL: ne ((lze připravit manuálně)
Latte Macchiato: ano
Latte Macchiato XL: ne (lze připravit manuálně)
Flat white: ne (lze připravit manuálně)
Café au lait: ano
Horká voda: ano  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické Espresso Kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: