Gaggia Cadorna Prestige

17 059 Kč 14 098 Kč bez DPH
Odešleme do 24-48 hodin
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
6.2.2023
Možnosti doručení

Prvotřídní italský automatický kávovar Gaggia s integrovanou karafou na mléko. Nejvyšší model automatických kávovarů řady Gaggia Cadorna. Je určen zvláště pro milovníky mléčných kávových nápojů. Díky all-in-one karafě na mléko snadno připravíte nápoje od cappuccina po flap white. Na kávovaru připravíte 14 různých nápojů. Kávovar také nabízí 5 možností nastavení pro dokonalé espresso. Vše pohodlně nastavíte na barevném displeji, který Vás provede i v českém jazyce. Kávovar si pamatuje nastavení nápojů pro 4 uživatelské profily.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický kávovar Gaggia Cadorna Prestige je navržený tak, aby se přizpůsobil Vaším potřebám, je jednoduchý ale dostatečně podrobný a intuitivně Vás provede všemi funkcemi. Vše si přehledně nastavíte na širokém barevném displeji s podsvícenými tlačítky.

U připravované kávy je možné nastavit množství vody, sílu kávy, teplotu spařováni, u mléčných nápojů také množství mléka. Takto nastavený nápoj si můžete snadno uložit do jednoho ze čtyř uživatelských profilů. Při každém dalším použití je najdete přesně tak, jak jste je naprogramovali.

S kávovarem Gaggia Cadorna Prestige můžete připravit nápoje jako espresso, ristretto, americano, a to i do dvou hrníčků zároveň. Pro přípravu kávy do malých espresso hrníčků můžete vysunout speciální podnos, aby káva tekla přesně tam, kam má. Při přípravě doubleshotu, nebo kávy do dvou hrníčků, kávovar namele a připraví dvě kávy po sobě. Dobře vyřešené je i americano, kdy na jedno zmáčknutí Vám kávovar napřed udělá espresso a pak dolije horkou vodou (tedy ne delší prolívání vody přes namletou kávu). Chuť kávy je tak čistší.

Pro milovníky mléčných nápojů je připravena integrovaná karafa na mléko, kterou stačí jen přicvaknout a můžete si vychutnat mléčné kávové nápoje jako cappuccino, latte, macchiato a  mnoho dalších. Kávovar počítá i s přípravou XL mléčných nápojů, a proto lze hlavici zasunout nahoru, takže můžete vložit až 15 cm vysoký hrnek. Nakonec doporučujeme nastavit rychlé očištění mléčných cest a karafu s mlékem můžete uložit zpět do lednice. 

Kávu Vám čerstvě namele tichý a přesný keramický mlýnek, který nabízí 10 stupňů nastavení hrubosti. Své espresso tak můžete nastavit od nejjemnějšího mletí pro silnou chuť až pro nejhrubší kávu pro lehčí nápoj. Také je tu otvor pro nasypání již namleté kávy, což se hodí například, když chcete připravit bezkofeinovou kávu, takže nemusíte složitě vyprazdňovat celou nádobu na zrnkovou kávu.

Zásobník na vodu má objem 1,5 litru, vkládá se z přední strany a pokud voda dochází, kávovar Vás sám upozorní.  Taktéž Vás upozorní, že je potřeba dosypat čerstvou kávu, nebo vyčistit spařovací jednotku. Kávové puky padají do odpadní nádoby, která pojme až deset puků. Tácek pro odkapanou vodu (Drip tray) má indikátor pro vyprázdnění, takže by se nemělo stát, že by Vám přetekl. Spařovací jednotku lze snadno umýt, jelikož je odnímatelná.

Na horní ploše před mlýnkem můžete nechat vyhřát své hrníčky. Gaggia Cadorna Prestige má také Stand By režim, který lze nastavit od 15 minut do 3 hodin do vypnutí kávovaru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické Espresso Kávovary
Hmotnost: 10 kg
Uživatelské rozhraní: Barevný TFT display s podsvícenými tlačítky
Výběr jazyků: 17
Uživatelské profily: 4
Mléko / pára: Integrovaná karafa
Nastavitelná výška nádobí: 70 - 155 mm
Keramický mlýnek: ano
Nastavitelná hrubost mletí: 10 stupňů
Nastavitelná síla kávy (Optiaroma): 5 stupňů
Ristretto: ano
Espresso: ano
Espresso lungo / Café lungo: ano
Americano: ano
Café cortado: ano
Cappuccino: ano
Cappuccino XL: ano
Latte macchiato: ano
Latte macchiato XL: ano
Mléčná pěna: ano
Flat white: ano
Café au lait: ano
Horká voda: ano
Tlak: 15 barů
Předspaření: ano
Nastavitelná velikost kávy: ano
Nastavitelná teplota kávy: ano
Kapacita zásobníku na vodu: 1.5 l
Kapacita zásobníku na mléko: 0.6 l
Kapacita zásobníku na kávu: 300 g
Kapacita zásobníku odpadní kávy: 10 porcí
Automatické čištění: ano
Čištění mléčných cest: ano
Odvápnění: ano
Rozměry kávovaru (š x v x h): 26 x 38 x 40 cm
Příkon: 1900 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: