Gaggia Cadorna Plus

12 807 Kč 10 584 Kč bez DPH
Odešleme do 24-48 hodin
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
8.2.2023
Možnosti doručení

Prvotřídní italský automatický kávovar Gaggia. Je určen pro náročné uživatele, kteří buď pijí kávu bez mléka, nebo chtějí mít napěňování mléka plně pod svou kontrolou. Na jedno tlačítko připravíte 6 nápojů: ristretto, espresso, espresso lungo, káva, americano, horká voda. Své espresso můžete vyladit pomocí 5 různých nastavení. Vše pohodlně nastavíte na barevném displeji, který Vás provede i v českém jazyce. Kávovar si pamatuje nastavení nápojů pro 4 uživatelské profily.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický kávovar Gaggia Cadorna Plus je navržený tak, aby se přizpůsobil Vaším potřebám, je jednoduchý ale dostatečně podrobný a intuitivně Vás provede všemi funkcemi. Vše si přehledně nastavíte na širokém barevném displeji s podsvícenými tlačítky.

U připravované kávy je možné nastavit množství vody, sílu kávy, teplotu spařováni. Takto nastavený nápoj si můžete snadno uložit do jednoho ze čtyř uživatelských profilů. Při každém dalším použití je najdete přesně tak, jak jste je naprogramovali.

S kávovarem Gaggia Cadorna Plus můžete připravit nápoje jako espresso, ristretto a to i do dvou hrníčků zároveň. Při přípravě doubleshotu, nebo kávy do dvou hrníčků, kávovar namele a připraví dvě kávy po sobě. 

Kávovar umožňuje nastavení čtyř uživatelských profilů pro přizpůsobení a zapamatování všech dostupných nápojů podle preferencí. Při každém dalším použití je najdete přesně tak, jak jste je naprogramovali.

Varianta Plus má standardní výšku 38 cm jako plnoautomatické stroje této řady a nepostrádá výsuvný tácek pro šálky na espresso.

Mléko můžete napěnit pomocí nerezové trysky Panarello, s takto napěněným mlékem můžete kouzlit latte art. Takto snadno rozšíříte paletu nápojů, které s kávovarem Gaggia Cadorna Plus můžete připravit.

Kávu Vám čerstvě namele tichý a přesný keramický mlýnek, který nabízí 10 stupňů nastavení hrubosti. Své espresso tak můžete nastavit od nejjemnějšího mletí pro silnou chuť až pro nejhrubší kávu pro lehčí nápoj. Také je tu otvor pro nasypání již namleté kávy, což se hodí například, když chcete připravit bezkofeinovou kávu, takže nemusíte složitě vyprazdňovat celou nádobu na zrnkovou kávu.

Zásobník na vodu má objem 1,5 litru, vkládá se z přední strany a pokud voda dochází, kávovar Vás sám upozorní.  Taktéž Vás upozorní, že je potřeba dosypat čerstvou kávu, nebo vyčistit spařovací jednotku. Kávové puky padají do odpadní nádoby, která pojme až deset puků. Tácek pro odkapanou vodu (Drip tray) má indikátor pro vyprázdnění, takže by se nemělo stát, že by Vám přetekl. Spařovací jednotku lze snadno umýt, jelikož je odnímatelná.

Na horní ploše před mlýnkem můžete nechat vyhřát své hrníčky. Gaggia Cadorna Plus má také Stand By režim, který lze nastavit od 15 minut do 3 hodin do vypnutí kávovaru.

Pozor, v následujícím videu je recenzován kávovar Cadorna Barista Plus, který se od námi prodávaného Cadorna Plus liší pouze nerezovou tryskou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické Espresso Kávovary
Hmotnost: 10 kg
Uživatelské rozhraní: Barevný TFT display s podsvícenými tlačítky
Výběr jazyků: 17
Uživatelské profily: 4
Mléko / pára: Nerezové Panarello
Nastavitelná výška nádobí: 70 - 155 mm
Keramický mlýnek: ano
Nastavitelná hrubost mletí: 10 stupňů
Nastavitelná síla kávy (Optiaroma): 5 stupňů
Ristretto: ano
Espresso: ano
Espresso lungo / Café lungo: ano
Americano: ano
Café cortado: ne
Cappuccino: ne
Cappuccino XL: ne
Latte macchiato: ne
Latte macchiato XL: ne
Mléčná pěna: ne
Flat white: ne
Café au lait: ano
Horká voda: ano
Tlak: 15 barů
Předspaření: ano
Nastavitelná velikost kávy: ano
Nastavitelná teplota kávy: ano
Kapacita zásobníku na vodu: 1.5 l
Mléko: Nerezové Panarello
Kapacita zásobníku na kávu: 300 g
Kapacita zásobníku odpadní kávy: 10 porcí
Automatické čištění: ano
Čištění mléčných cest: ano
Odvápnění: ano
Rozměry kávovaru (š x v x h): 26 x 38 x 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: