Able Disc Filter Standard – nerezový filtr pro AeroPress

391 Kč 323 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Vrácení až do 90 dnů ?
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Nerezový filtr pro AeroPress. Tento filtr je skvělou minimalistickou a ekologickou variantou pro všechny "AeroPressaře". Je snadno omyvatelný, takže jej můžete používat znova a znova. Kromě zmíněných vlastností nabízí i jiný chuťový profil připravené kávy v porovnání s papírovým filtrem. Vyrobeno v USA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro milovníky AeroPressu máme v nabídce zajímavou alternativu k notoricky známým papírovým filtrům. Tento filtr od firmy Able Brewing nabídne plnější tělo kávy, protože propustí více olejnatých složek, které by papírový filtr nepropustil. Precizní zpracování a kvalitní materiál zaručuje výbornou odolnost proti opotřebení a chuťovou neutralitu - materiál neovlivňuje chuť nápoje. V podstatě se jedná o "věčný filtr". Při cestování vám ušetří nějaké to místo a pokud spěcháte s přípravou vaší ranní kávy, tak ušetříte i nějaký ten čas, protože nemusíte filtr proplachovat.

Tento filtr propouští v porovnání s fine verzí více tzv. fines (jemných částeček kávy), proto očekávejte opravdu hutný šálek kávy.

Za nás v BotaCoffee.cz se jedná o vychytaný doplněk pro AeroPress!

Obsah balení: Able Disk Filter Standard (vyrobeno v USA).

Pozn. plastové AeroPress sítko není součástí balení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: AeroPress
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.017 kg
Materiál: nerez
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: