Able Disc Filter Fine – nerezový filtr pro AeroPress

391 Kč 323 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Jemný nerezový filtr pro AeroPress. Tento filtr je skvělou minimalistickou a ekologickou variantou pro všechny "AeroPressaře". Je snadno omyvatelný, takže jej můžete používat znova a znova. Kromě zmíněných vlastností nabízí i jiný chuťový profil připravené kávy v porovnání s papírovým filtrem. Propustí velmi málo jemných částic, takže se blíží vlastnostem papírového filtru. Vyrobeno v USA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro milovníky AeroPressu máme v nabídce zajímavou alternativu k notoricky známým papírovým filtrům. Tento filtr od firmy Able Brewing nabídne plnější tělo kávy, protože propustí více olejnatých složek, které by papírový filtr nepropustil. Precizní zpracování a kvalitní materiál zaručuje výbornou odolnost proti opotřebení a chuťovou neutralitu - materiál neovlivňuje chuť nápoje. V podstatě se jedná o "věčný filtr". Při cestování vám ušetří nějaké to místo a pokud spěcháte s přípravou vaší ranní kávy, tak ušetříte i nějaký ten čas, protože nemusíte filtr proplachovat.

Tento filtr propouští v porovnání se standardní verzí méně tzv. fines (jemných částeček kávy), proto očekávejte čistý, sladší šálek kávy téměř bez usazenin. Filtr je velmi tenký (1/3 tloušťky v porovnání se standardní verzí), výrobce doporučuje jemnější zacházení.

Za nás v BotaCoffee.cz se jedná o vychytaný  a užitečný doplněk pro AeroPress!

Obsah balení: Able Disk Filter Fine (vyrobeno v USA).

Pozn. plastové AeroPress sítko není součástí balení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: AeroPress
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.015 kg
Materiál: nerez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: