Timemore White Mirror Basic+

1 225 Kč 1 012 Kč bez DPH
Odešleme do 24-48 hodin
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Perfektní váha s příjemnými rozměry pro espresso a filtrovanou kávu v elegantním designu. Velmi dobře je vyřešeno ovládání časovače, ale i tárování. Určitě oceníte i velkou baterii a dobíjení pomocí přiloženého kabelu USB-C. Váha je voděodolná, takže zvládne i menší nehodu při přípravě. Prodáváme novější verzi plus, která má i automatický časovač.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry 150 mm x 130 mm x 26 mm dělají z váhy Timemore White Mirror Basic+ ideální váhu pro filtrované kávy. Perfektně na ni sedí Chemex, nádoba s dripperem nebo dva hrníčky na espresso současně. Hlavně na Chemex ji oceníte, protože ten se vejde opravdu na málokterou váhu.

Přednosti:
- Čas a hmotnost se zobrazují na LCD obrazovce skryté pod povrchem panelu. Díky tomu je ve vypnutém stavu váha velmi elegantní a povrch je jednotný.
- Přesnost váhy je 0,1 g a maximální hmotnost, do které váží, je 2000 g.
- Váha se ovládá dvěma tlačítky na dotykovém panelu.
- Displej baterie zobrazuje stav baterie. Zařízení se automaticky vypne po 3 minutách nečinnosti.
- 1600 mAh nabíjecí baterie, která vydrží přes 10 hodin provozu na jedno nabití.
- Nabíjení přes USB-C je další výhodou váhy.
- Nová verze má automatický časovač, takže když začnete nalévat, časovač se spustí. Manuální režim je také možné zvolit.

Celkově nás při testování váha Timemore White Mirror Basic příjemně překvapila. Kladně hodnotíme lehce větší rozměry, které se dají bez problému použít na Chemex, dále velmi povedený design, kdy při vypnuté váze působí povrch jednotně a displej není vůbec vidět. Díky velmi příjemné ceně se tato váha řadí mezi nejlepší v poměru cena/výkon. Negativních věcí jsme moc nenašli. Snad jen, že dotyková tlačítka zaregistrují dotyk lehce nad povrchem, takže neopatrným přejetím ruky můžete tlačítko stisknout, ale stávalo se nám to jen ze začátku, než jsme si na to zvykli.

Balení obsahuje:
- Timemore White Mirror
- USB-C kabel
- Silikonová tepelná podložka
- Návod (včetně českého)

Doplňkové parametry

Kategorie: Baristické váhy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: