KeepCup Thermal Saskatoon XS (177 ml)

555 Kč 459 Kč bez DPH
Vyprodáno
Vrácení až do 90 dnů ?
Možnosti doručení

Edice Thermal představuje nejvyšší řadu tepelně izolovaných KeepCupů, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitní dvoustěnné nerezové oceli. Díky tomu je hrníček prakticky nerozbitný, ale zároveň velmi dobře teplotně izolovaný a lehký. Sladce růžová barva vykouzlí každému na tváři úsměv.
Velikost tak akorát na espresso nebo menší filtrovanou kávu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KeepCup hrnky jsou známy svými odvážnými kombinacemi křiklavých barev, které vám rozbijí nudnou šeď dní a pomůžou vám vybočit z davu. Hrnek KeepCup není jen styl, ale i vyjádření životního postoje - chránit životní prostředí, a to jednoduše, přímo a okamžitě.

Produkty KeepCup představují ekologické opakovaně použitelné šálky. Jsou ideální pro ty, kteří jsou neustále v pohybu a na cestách, protože váš nápoj udrží vždy teplý. Jsou vyrobeny z odolné nerezové dvoustěnné oceli (tělo) a BPA-free plastu (víčko). Tato kombinace materiálů se postará o to, aby váš nápoj vydržel teplý co nejdéle. 

Lze umývat v myčce (v horním patře), ovšem aby se jeho povrch zachoval co nejdéle jako nový, doporučujeme mýt ručně. Neohřívejte v něm nápoje v mikrovlnné troubě. 

...a jaký vlastně je příběh KeepCupu?  

Kolem 90. let se začaly masově používat jednorázové nerecyklovatelné kelímky a jejich spotřeba vzrůstala každým dnem. Proto se v jedné malé australské kavárně rozhodli "jít proti proudu" a postupně se dopracovali až k vytvoření KeepCupu. Jeho poselství je jasné: "ten hrnek si nech a příště ho použij znovu". Šetříš tak přírodu, protože materiál potřebný na výrobu jednoho KeepCupu je srovnatelný s množstvím materiálu potřebným na výrobu 20 jednorázových kelímků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termohrnky KeepCup
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.16 kg
Barva: Saskatoon
Materiál: Nerezová ocel (dvoustěnná)
Objem: 177 ml
Řada: Thermal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: