Hario Set V60-02 Plastic Transparent

419 Kč 346 Kč bez DPH
Vyprodáno
Vrácení až do 90 dnů ?
Možnosti doručení

Kompletní Hario V60 starter pack pro milovníky filtrované kávy. Set obsahuje vše, co do začátku potřebujete. Plastový Hario V60-02 dripper, skleněný dekantér (700 ml), papírové filtry Hario (100 ks) a odměrnou lžičku na kávu. To vše v dárkovém balení přímo od Haria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za nás v BotaCoffee velmi povedená sada pro milovníky kávy v průhledném provedení.

Určitě Vás napadne, jaký je náš odborný názor na plastový dripper V60. Plast je kvalitní, rozhodně není cítit a pochopitelně je zdravotně nezávadný. Raději V BotaCoffee preferujeme porcelán, ale s tímto dripperem určitě problém nemáme. Dokonce dost odborníků preferuje plastové drippery, protože nejsou tolik náchylné na správné vyhřátí. Pokud máte 300 g těžký porcelánový dripper a špatně ho před samotnou přípravou kávy vyhřejete, dost výrazně ochladí kávu při extrakci a to má negativní vliv na chuť. Toto se Vám s plastovým dripperem prakticky nikdy nestane. I tak ho samozřejmě doporučujeme vyhřát, ale není to tak kritické jako u porcelánu. A asi se Vám nepodaří tak snadno rozbít.

Víčko dekantéru je možné použít jako stojánek na dripper. Samotnou konvičku lze použít i pro přípravu sypaného čaje - víčko je opatřeno sítkem.

Doporučujeme pro přípravu nejlepších káv z naší pražírny BotaCoffee.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety s Dripperem v dárkovém balení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: