Rancilio Silvia E

18 590 Kč 15 364 Kč bez DPH 18 590 Kč / 1 ks
Do týdne
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Legendární pákový kávovar s velkým bojlerem o objemu 300 ml, který zajistí perfektní tepelnou stabilitu při přípravě espressa. Parní tryska totožná s profesionálními kávovary. Jedná se již o 6 generaci tohoto kávovaru, dodávanou s plnohodnotným tamperem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Historie espresso kávovaru Rancilio Silvie sahá až do roku 1997. Rancilio primárně vyrábí profesionální kávovary do kaváren a právě Silvii vyrobili jako poděkování svým prodejcům, Silvie měla být kávovar s profesionální technikou, který se vejde na běžnou kuchyňskou linku.

Názor BotaCoffee:
Vybavení kávovaru je na domácí použití a v této cenové kategorii vcelku bezkonkurenční. Bojler, který zajišťuje tak potřebnou teplotní stabilitu má krásných 300 ml. Profesionální parní trysce dá tento bojler potřebný tlak a hlavně výdrž, která je na domácí podmínky zcela dostačující.
Dokážeme si ho představit i v nenáročných provozech, kde se nešlehá (často) mléko. To je i jedna z "nevýhod" kávovaru. Má "jen" jeden bojler. Takže když chcete udělat našlehané mléko, musíte nahřát bojler na teplotu páry a až následně šlehat. Netrvá to dlouho, ale do provozu se více hodí kávovar se dvěma bojlery, kde je dostupná pára okamžitě. Doma to problém určitě není, ale v provozu se počítá každá vteřina...
Takže za nás v BotaCoffee rozhodně doporučujeme jako poctivý a velmi kvalitní kávovar na doma. S trochou cviku, dobrou kávou (třeba od nás z pražírny BotaCoffee) dokážete vykouzlit kávu stejně dobrou, nebo i lepší než v kavárně.
Prodáváme poslední šestou generaci kávovaru, představenou v roce 2020. Oproti starší verzi má vylepšenou parní trysku a dodává se s plnohodnotným tamperem s dřevěnou rukojetí.
V balení je také záslepka pro backflush čištění kávovaru a český návod.

Technické parametry:
Počet bojlerů: Jeden bojler
Materiál bojleru: Mosaz
Celková kapacita bojleru: 0,3 litru (300 ml)
Příkon: 1150 W
Materiál hlavy: Mosaz
Parní tryska: Ano, profesionální
Druh pumpy: Vibrační
PID regulace teploty: Ne
Zdroj vody: Vlastní zásobník o velikosti 2 litry
Materiál těla kávovaru: Nerezová ocel
Materiál rámu kávovaru: Nerezová ocel
Barva kávovaru: Leštěná nerezová ocel
Šířka: 235 mm
Hloubka: 290 mm
Výška 340 mm
Hmotnost kávovaru 14 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Pákové Espresso Kávovary
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: