Brita Maxtra Plus Hard Water Expert 1ks

149 Kč 123 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Možnosti doručení

Brita Maxtra Plus Hard Water Expert je vyvinutá speciálně pro filtraci velmi tvrdé vody a je kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita. Filtr funguje na bázi iontoměniče a aktivního uhlí a kromě odstranění tvrdosti vody a snížení množství kovů také eliminuje pachy a zlepšuje chuť vody.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brita vám nyní nabízí nový a vylepšený filtr Maxtra Plus speciálně vyvinutý pro tvrdou vodu, který zamezuje usazování vodního kamene ve spotřebičích a prodlužuje tak jejich životnost. Chrání vaše spotřebiče a dopřeje vám ještě lepší a lahodnější chuť studených i teplých nápojů.

Filtrační patrony Maxtra Plus Hard Water Expert změkčují tvrdou vodu a nekompromisně odstraňují všechny problémy s vodním kamenem. Díky vysokému obsahu perliček iontoměniče ve filtrační směsi zajišťuje o 50% lepší redukci vodního kamene. Vodní filtr změkčuje vodu a zároveň redukuje nežádoucí nečistoty, které by v kohoutkové vodě mohly být přítomny. Díky tomu si můžete vychutnat plnou chuť a aroma čaje a kávy. Navíc díky vylepšenému složení přefiltruje až 150l vody.

Pro zajištění nejlepší filtrace se doporučuje vyměnit filtr po 150 litrech přefiltrované vody nebo po 30 dnech používání. 

Obsah patrony:

Patrona obsahuje směs iontoměniče v podobě pryskyřice a aktivního uhlí. Uhlík absorbuje chlór a další organické znečišťující látky, zlepšuje chuť a eliminuje pachy. Pryskyřice odstraňuje dočasnou tvrdost, která způsobuje vodní kámen. Také významně snižuje množství kovů, jako je měď a olovo nacházející se ve vodě. Filtrační směs dále obsahuje inhibitor, který zabraňuje vzniku a růstu bakterií.

Filtr Brita Maxtra Plus Hard Water Expert je možné použít s následujícími typy konvic:

  • Brita Marella, Marella XL, Aluna, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord Cool Memo, Fill & Enjoy Style, Fill & Enjoy Flow,
    Fill & Enjoy Fun.
  • Dafi Astra, Omega, Sintra, Luna, Aldo (u všech konvic s osazením filtru Unimax).
  • Aquaphor Time, Orion, Amethyst, Agat (u všech konvic s osazením filtru B100-25).
  • Filter Logic Venus.
  • Bosch Tassimo.
  • Laica BI-FLUX.
  • Všechny systémy Maxtra

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní filtry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.125 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: