Timemore Black Mirror Basic Pro

1 689 Kč 1 396 Kč bez DPH
Odešleme do 24-48 hodin
Vrácení až do 90 dnů ?
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Digitální váha Timemore Black Mirror Basic Pro je ideální pro profesionální baristy a náročné kafaře. Vylepšené protiskluzové a voděodolné vlastnosti zajišťují stabilitu a bezproblémovou přípravu kávy. S časovačem a měřením průtoku je šikovným nástrojem pro perfektní filtrovanou kávu i espresso. Váha nabízí také funkci auto-vypnutí, USB nabíjení a snadné dotykové (kapacitní) ovládání, LED displej a především precizní vážení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Digitální váhy jsou v dnešní době nezbytnou součástí přípravy kávy, a to jak u domácích kávovarů, tak u profesionálních baristů. Jednou z těchto vah je Timemore Black Mirror Basic Pro, která se vyznačuje svou univerzálností a profesionálními funkcemi za velmi přijatelnou cenu.

Timemore Black Mirror Basic Pro je navržena pro přípravu jak filtrované kávy, tak i espressa, a je ideální pro náročné kafaře a profesionální baristy.
Váha disponuje nejen funkcí vážení (jak kávy, tak i vody), časovačem, ale oproti svému předchůdci i zobrazením rychlosti nalévání (průtok - g/s).
Potěší také dotykovými tlačítky, příjemnou LED obrazovkou a celkově příjemným ovládání váhy. Má i zvukovou odezvu, kterou je možné vypnout a lze nastavit i automatické zapnutí časovače. Váha se také vyznačuje vylepšenými protiskluzovými a voděodolnými schopnostmi, což zaručuje stabilitu a bezpečnost při používání.

Váha má matný, neklouzavý povrch a funkci automatického vypnutí při nečinnosti, což je užitečná funkce pro šetření energie a prodloužení životnosti baterie. Timemore Basic Pro je vybavena dobíjecí baterií s možností nabíjení přes USB-C, což umožňuje snadné a pohodlné nabíjení kdekoliv. Baterie má kapacitu velmi slušných 1600mAh.

V BotaCoffee nás tato Váha velmi příjemně potěšila. Nejzajímavější pro nás byla funkce měření průtoku / rychlosti nalévání v g/s, která bývá zpravidla u vah až ve vyšších cenových hladinách. Rozměry váhy jsou perfektní i pro přípravu v Chemexu. Naopak mohou být příliš rozměrné pro některé typy espresso kávovarů, které mají malý prostor na šálky pod pákou. Určitě v takovém případě doporučujeme nejdříve změřit prostor a porovnat s rozměry váhy. Váha funguje bez problému i když přesahuje rozměry drip tray kávovaru a část váhy přečnívá přes okraj, takže nějaký ten centimetr vadit nebude.
Pokud hledáte baristickou váhu s moderním designem, mnoha užitečnými funkcemi a příjemnou cenovkou, můžete můžete nad Timemore Scale Basic Pro směle zauvažovat.

Rozměry váhy: 152x130x26 mm
Kapacita akumulátoru: 1600 mAh
Rozsah vážení: 0,5 - 2000 g
Přesnost vážení: 0,1 g

Balení obsahuje:
- Timemore Black Mirror Basic Pro
- USB-C kabel
- Silikonová tepelná podložka
- Návod (včetně českého)

Doplňkové parametry

Kategorie: Baristické váhy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.38 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: