Brewista Smart Scale V2

1 949 Kč 1 611 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Vyladěná váha na přípravu espressa i filtrované kávy. Mezi hlavní přednosti patří vodotěsnost, rychlá odezva, automatické funkce, stopky, dlouhá výdrž akumulátoru a to vše v kompaktních rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako jedni z prvních v ČR Vám v BotaCoffee nabízíme váhu Brewista Smart Scale V2. Profesionální váha a zároveň téměř nepostradatelný pomocník každého baristy, tak by se dala charakterizovat vodotěsná váha od firmy Brewista. Tento zbrusu nový kousek je vylepšená verze původního modelu Brewista Smart Scale. Váha je přímo stvořená na přípravu espressa, přesto nabízí i režim pro přípravu filtrované kávy a samozřejmě plně manuální režim. K tomu účelu je vybavena několika stěžejními funkcemi, které Vám obyčejná váha nenahradí: vodotěsnost, rychlá odezva, stopky a přesnost. Váhu využijete zejména v případě, že Váš espresso kávovar není vybaven stopkami - váha se po položení šálku vynuluje, po začátku plnění lahodným extraktem spustí stopky, které se po zdvihnutí šálku samy zastaví a ještě chvíli Vám ukáže váhu a čas extrakce vašeho "shotu" espressa.

Vlastnosti produktu:

 • vodě odolná povrchová úprava
 • podsvícený displej
 • membránová tlačítka
 • vestavěná baterie s kapacitou 1000mAh
 • nabíjení pomocí mikro USB kabelu (není součástí balení)
 • vodotěsná záslepka konektoru
 • automatické nulování (funkce TARE)
 • automatický start a vypnutí stopek
 • automatické vypnutí (nastavitelné)
 • Šest vážících režimů (manuální, 4 x espresso a program pro filtrovanou kávu)
 • možnost přepnout jednotky hmotnosti (g/unce) 
 • maximální nosnost 2000 g (70 uncí)
 • rozlišitelnost 0,1 g v celém rozsahu
 • rozměry 106 x 127 x 18 mm

Obsah balení:

 • váha
 • silikonová podložka pro ochranu před tepelnými šoky a odvádění vody z vážící plochy 
 • ochranný plastový obal/vážící nádoba

Popis vážících režimů:


Mód 1: Plně manuální režim - váhu a stopky obsluhujete tlačítky TARE a TIME

Mód 2: Espresso - po položení šálku vynuluje hmotnost a spustí stopky

Mód 3: Espresso - po položení šálku vynuluje hmotnost, stopky spustíte tlačítkem TIME

Mód 4: Espresso - po položení šálku vynuluje hmotnost, stopky nejsou v tomto režimu aktivní a nelze je spustit ani manuálně

Mód 5: Espresso - po položení šálku vynuluje hmotnost, stopky se spustí samy po začátku natékání extraktu do šálku. Pro pozastavení stopek použijte tlačítko TIME. Po opětovném stisknutí TIME se stopky vynulují a znovu se spustí. Stopky se zastaví i po zdvihnutí šálku z váhy

Mód 6: Filtrovaná káva. Vložte filtr a propláchněte jej. Položte filtrační systém na váhu. Hmotnost se vynuluje. Přidejte kávu. Stiskněte tlačítko TARE - váha se opět vynuluje. Začněte nalévat vodu - spustí se stopky. po dokončení extrakce vyjměte filtr.

Pozn.: po dokončení extrakce a zdvihnutí šálku/filtru z váhy se stopky zastaví. Na displeji se na dobu 5 sekund zobrazí naměřená hmotnost a čas. Potom se váha vynuluje.

Poznatky z našeho důkladného testu v pražírně BotaCoffee:

Tuto váhu jsme si opravdu oblíbili. V podstatě by splňovala vše co má espresso váha mít i kdyby měla jen manuální režim. Automatické režimy jsou opravdu třešničkou na dortu tohoto už i tak vychytaného produktu. Z automatických espresso režimů zřejmě využijete především mód 2 - nulování váhy a okamžité spuštění stopek, nebo režim 5 s automatickým startem stopek po kontaktu kávy s šálkem. V těchto režimech si však dejte pozor, abyste nenadzvihli šálek, váha by si myslela, že je extrakce hotová. Výbornou vlastností přiložené silikonové podložky je její drážkování - kanálky rychle a ezpečně odvedou vodu rychle pryč. Použitím váhy také snížíte vzdálenost mezi výpustí páky a šálkem. V cremě tak budete mít méně bublinek. Kávu můžete před přípravou elegantně odvážit v páce - stačí nejdříve vynulovat hmotnost prázdné páky. Pochválit také musíme výdrž akumulátoru. Váha bude jistě odzobou vašeho espresso koutku a nastavení mlýnku pro extrakci hračkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Baristické váhy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Srovnání s konkurencí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: